Sypialnia z palet

Łóżko z palet o wymiarach 160×200 cm. Klientka posiadała swój własny bardzo wygodny materac, który chciała zaadoptować do nowej sypialni. Nie stanowi to absolutnie żadnego problemu, bo tak naprawdę to konstrukcję z palet dopasowuję do materaca i oczekiwań klientów. Przedstawiona na zdjęciach sypialnia ma dodatkowo dwa boczne stoliki wykonane z mini Palet EURO o wym. 60x80cm. Zagłówek ma wymiary 160x80cm i dopasowany został do wnęki okiennej.

Całość jest perfekcyjnie oszlifowana, sęki zabezpieczone przed żywicą, całość pomalowana ekologiczną białą farbą. Widoczna jest struktura drewna. Dodatkowo na prośbę klientki wszystkie gwoździe (ponad 400 szt) na frontach palet zostały zaszpachlowane :). Przy realizacjach sypialni zawsze korzystam z nowych EURO Palet – kupowanych bezpośrednio od producenta. Muszę mieć pewność, że palety są zdrowe, zaimpregnowane wysoką temperaturą – tak aby gwarantować najwyższą jakość.

Łóżko z palet o wymiarach 80x200cm; wysokość konstrukcji palet 30cm. Całość idealnie wyszlifowana i zalakierowana ekologicznym preparatem, aby zdrowo się spało. Nowe oryginalne Euro Palety kupione od producenta.